Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

комісія Львівської облради

lvivoblrada.gov.ua

Понеділок, 15 квітня 2024, 11:02

Комісія облради допустила Дуду до конкурсу на посаду керівника онкоцентру

комісія Львівської облради

Олег Дуда є єдиним кандидатом у конкурсі на посаду керівника Львівського обласного онкоцентру.

Про це повідомила пресслужба Львівської обласної ради.

У п'ятницю, 12 квітня, на своєму засіданні конкурсна комісія з проведення конкурсу на заміщення посади генерального директора КНП ЛОР "Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр" допустила до конкурсу на цю посаду в.о. керівника онкоцентру, колишнього заступника генерального директора Олега Дуду.

Як пояснили в облраді, на конкурс подався лише один кандидат – Олег Дуда. Комісія розглянула його пакет документів на відповідність вимогам проведення конкурсу й допустила до нього.

На наступному засіданні, яке конкурсна комісія призначила на 26 квітня, Дуда повинен презентувати свою програму розвитку медичної установи на короткострокову та довгострокову перспективу, визначити основні кроки, завдання та цілі на посаді та відповісти на запитання членів комісії.

Після обговорення має відбутися голосування.

Нагадаємо, у березні цього року Львівська облрада оголосила конкурс на посаду керівника Львівського онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру.

Додамо, у листопаді 2023 року депутата Львівської обласної ради Олега Дуду призначили на посаду в.о. директора Львівського онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру. До нього директором цієї лікарні з 2018 року був Ігор Ковальчук.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.