Новини

Надзвичайні ситуації

На Львівщині підтоплено 135 підвальних приміщень

На Львівщині підтоплено 135 підвальних приміщень

На Львівщині підтоплено 135 підвальних приміщень

Субота, 6 квітня 2013, 12:15

Станом на ранок 6 квітня на Львівщині внаслідок сніготанення, випадання дощів та підняття рівнів грунтових вод підтоплено 135 підвальних приміщень,  у тому числі підвали 2 середніх шкіл, 1 дитячого садка та 132 житлових будинків, житлові будинки, 222 присадибні ділянки, окремі ділянки 3 доріг місцевого значення та 124,8 гасільгоспугідь.

Про це повідомила прес-служба ДЦЗН Львівської ОДА.

Сокальський район:

у с. Межиріччя водами р. Рата відбулося початкове затоплення 43 присадибних ділянок, 2житлових будинків (власники проживають у м. Червонограді, будинки використовуються як дачні),35 підвалів житлових будинків (грунтовими водами), 220 м комунальних доріг на 2 вулицях (ускладнено доїзд до 9 будинків, у яких проживають 12 осіб).

у м. Великі Мости спостерігається початкове затоплення водами р. Рата 9 присадибних ділянок та часткове затоплення дороги по вул. Старомостівській на ділянці довжиною 400 м. Рух цією дорогою закрито;

у с. Сілець водами р. Рата відбулося початкове затоплення 62 присадибних ділянок;

на території Волсвинської сільської ради спостерігається початкове затоплення водами р. Західний Буг 15 присадибних ділянок у с. Волсвин та 6 присадибних ділянок на хуторі Старе Городище.

Буський район:

водами притоку р. Західний Буг підтоплено 7 присадибних ділянок у с. Задвір’я, талими водами та поверхневим стоком підтоплено підвал середньої школи у с. Побужани.

м. Червоноград:

талими водами та поверхневим стоком підтоплено 5 підвалів житлових будинків та 5 присадибних ділянок.

Також внаслідок сніготанення та випадання дощів відбулося підняття рівня грунтових вод, що спричинило підтоплення присадибних ділянок та підвальних приміщень будівель господарств в окремих населених пунктах області. Комунальними службами та територіальними підрозділами Головного управління ДСНС України вживаються заходи щодо зменшення негативного впливу талих та грунтових вод.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.