Новини

література

Бібліотеки Львова прийматимуть літературний марафон

Бібліотеки Львова прийматимуть літературний марафон

ridna.ua

Бібліотеки Львова прийматимуть літературний марафон

Понеділок, 15 квітня 2013, 14:59

Сьомий рік поспіль у Львові проводять літературний марафон «Час читати». З 16 квітня по 18 травня у сімнадцятьох бібліотеках Львова відбудеться понад 30 подій: зустрічі з письменниками, дискусії тощо. 

 

Про це Варіантам повідомили організатори "Форуму видавців".

Літературний марафон – щорічна подія, яка знайомить львівських школярів з сучасним українським і світовим літературним процесом. У попередні роки акція проводилася у школах. Тепер марафон дещо змінює формат – організатори вирішили запросити школярів Львова до бібліотек, де відбудуться не тільки зустрічі, а й тематичні книжкові свята, які бібліотекарі підготували для дітей різного шкільного віку.

Участь у марафоні беруть автори, перекладачі, видавці. Серед письменників, які зголосились стати літературними марафонцями – Галина Вдовиченко, Оксана Думанська, Юрій Кучерявий, Тимофій Гаврилів, Катерина Онищук, Микола Шпаковський, Мар’яна Савка та багато інших.
 
Літературний марафон відбувається в межах Дитячого фестивалю у Львові.
 
Організаторми є ГО «Форум видавців», ЦБС для дітей м. Львова, Львівська обласна бібліотека для дітей, Управління освіти Департаменту гуманітарної політики ЛМР та Управління культури Департаменту гуманітарної політики ЛМР

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.