Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Події

24tv.ua

Четвер, 18 квітня 2013, 12:01

Депутати Львівської міськради лобіюють інтереси скінхедів

Депутати Львівської міської ради від ВО Свобода пропонують підтримати ініціативу ГО Пам'ять і виділити кошти з міського бюджету на святкування 70 річниці СС Галичина, у програмі, зокрема виступ гурту Нахтігаль.

Про це повідомила на своїй сторінці у соцмережі начальник управління культури Львівської міської ради Ірина Подоляк.

«Чи концерт до 70 річниці дивізії СС Галичина у якому бере участь гурт Нахтігаль варто підтримувати за міські кошти, якщо представники громади у раді міста наполегливо «рекомендують»? – йдеться у її повідомленні.

Голова комісії культури, дозвілля, промоції, ЗМІ та туризму Ярослав Музичко відмовляється коментувати цю ситуацію, поки не відбудеться депутатського розгляду.

Отримати коментар Тараса Семущака, заступника голови комісії культури, дозвілля, промоції, ЗМІ та туризму не вдалося. Натомість Святослав Макітра, який є депутатом від ВО Свобода та членом комісії культури розповів, що думка депутатів з приводу фінансування цієї події є одностайною, свято повинно відбутися. Також запевнив депутат, що провокацій і скандалів не буде.

Нагадаємо, святкування 70-ї річниці від дня створення 1 УД УНА Галичина у Львові відбудеться 11 травня. У програмі – урочистий марш, святкова ватра, виступи бардів та рок-концерт.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.