Новини

Новини

Двом тисячам учасникам бойових дій додали допомогу до пенсії

Двом тисячам учасникам бойових дій додали допомогу до пенсії

dt.ua

Двом тисячам учасникам бойових дій додали допомогу до пенсії

Вівторок, 30 квітня 2013, 16:13

2156 учасникам бойових дій у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, інвалідам війни II і III групи з їх числа, та яким виповнилося 85 років і більше, встановлено щомісячну державну адресну допомогу до пенсії, яка виплачується в розмірі, визначеному для інвалідів війни I групи.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Станом на 1 травня 2013 року для цієї категорії громадян пенсія не може бути меншою як 2547,9 грн.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України  проведено з 1 березня 2013 року перерахунки пенсій із застосуванням коефіцієнта збільшення – 1,0298. Підвищенню підлягають пенсії, обчислені згідно із Законом України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” та Законами України “Про наукову і науково-технічну діяльність”, “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” і “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” (для військовослужбовців строкової служби) за зверненнями, які надійшли до 31 грудня року, що передує року, в якому проводиться підвищення пенсії. Пенсії у новому розмірі (з доплатою за березень та квітень) майже 12 тис. пенсіонерів отримають у травні 2013 року.

Як інформує Головне управління ПФУ у Львівській області, у зв’язку із святковими та вихідними днями  для забезпечення  своєчасної виплати пенсій та грошових допомог органами ПФУ у Львівській області розпочато фінансування пенсій за травень 2013року. Профінансовано 100,4 млн.грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.