Новини

Кабмін

Азаров заборонив залучати до мітингів викладачів та студентів

Азаров заборонив залучати до мітингів викладачів та студентів

leftfront.livejournal.com

Азаров заборонив залучати до мітингів викладачів та студентів

П'ятниця, 17 травня 2013, 12:20

Прем'єр України Микола Азаров заборонив збирати на політичні акції співробітників закладів освіти і студентів.

 

Про це він заявив, відповідаючи на питання нардепа Ірини Геращенко, яка відзначила, що 18 травня (субота), на яке заплановані акції опозиції та влади – є робочим днем, а бюджетників зганяють на мітинги від Партії регіонів.

"Я при вас даю вказівку міністру освіти Табачнику заборонити участь і не примушувати працівників вищих навчальних закладів для участі в будь-яких політичних дійствах. І прошу міністра Табачника довести мою вказівку до всіх підвідомчих закладів", - зазначив Азаров.

Після цього він віддав слово Табачнику для відповіді.

"Шановні депутати, міністерство ще раз проконтролює, щоб в суботу, яка НЕ є для вищих навчальних закладів робочим днем, щоб ніхто не примушував працівників педагогічних, інших викладацьких закладів брати участь у закладах", - зазначив Табачник.

"Разом з тим, хотів би звернутися до представників опозиції з проханням - у нас також є інформація – припинити вербування студентів для своїх заходів за гроші, тому що на мою думку, це руйнує нормальний навчальний процес в вищих закладах і в закладах рівня коледжу", - додав міністр.

Джерело: Українська правда

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.