Новини

Інфраструктура

У Самбірському районі відкрили другу чергу сонячної станції

У Самбірському районі відкрили другу чергу сонячної станції

rencentre.com

У Самбірському районі відкрили другу чергу сонячної станції

Вівторок, 21 травня 2013, 10:29

20 травня під час робочої поїздки до Самбірського району голова Львівської обласної державної адміністрації Віктор Шемчук проінспектував роботу ТзОВ «Самбірська сонячна станція» та взяв участь у відкритті другої черги сонячної станції потужністю 2,02 МВт у с. Ралівка.

 

Про це Варіанти повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Зазначимо, що першу чергу сонячної станції потужністю 1,1 МВт. Було відкрито у 2012 році. Загальну потужність станції заплановано довести до 9,98 МВт до 1 липня 2013 року.

У вітальному слові до господарів та інвесторів сонячної станції очільник Львівщини відзначив, що це хороший зразок доброго партнерства між громадами та бізнесом.

«Це хороший об’єкт для того, щоб вчитися іншим районам як можна розвивати свою територію і яким чином можна отримувати енергію з основних джерел, тобто без необхідності спалювати дорогий газ, нафту чи вугілля. Крім того, таке виробництво енергії є абсолютно безпечним для довкілля, що є важливим, адже екологічна ситуація країни потребує особливої уваги», – сказав В.Шемчук.

Варто зазначити, що це перший крок до виробництва альтернативних видів енергії не тільки на теренах Самбірщини, а й Львівщини загалом. Під будівництво виділено земельну ділянку площею 22 га. У даний проект вкладено 17,6 млн. гривень.

Нагадаємо, сонячну електростанцію також планують збудувати у Яворівському районі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.