Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Спорт

sandivand.blogspot.com

Понеділок, 27 травня 2013, 12:11

Керівництво клубу виставило основний склад ФК “Карпати” на трансфер

Вчора керівництво “Карпат” вирішило виставити на трансфер 19-х гравців “зелено-білих” через незадовільні результати за підсумками  сезону. Окрім цього, до гравців застосували штрафні санкції.

Про це повідомляє офіційний сайт ФК “Карпати”.

На заміській навчально-тренувальній базі «Карпат» у Брюховичах відбулись збори команди, де були підбиті підсумки виступів «зелено-білих» у сезоні 2012/2013. Так, через незадовільні спортивні результати за підсумками сезону (14-е місце в турнірній таблиці) до всієї команди застосовано заходи матеріального впливу.

Також було оголошено список з 19-и футболістів, яких виставлено на трансфер:

Мартін Богатінов, Олександр Ільющенков, Ґреґор Балажіц, Іван Мілошевіч, Ігор Пластун, Ігор Ощипко, Володимир Бідловський, Сергій Гаращенков, Муртаз Даушвілі ,Олег Голодюк, Ігор Худоб’як, Семір Штіліч, Володимир Гудима, Павло Ксьонз, Арман Кен Елла, Сергій Зеньов, Леван Кенія, Михайло Кополовець та Марселіньо.

Питання щодо майбутнього футболістів «Карпат», які перебувають в оренді в інших клубах, будуть вирішені після завершення терміну дії орендних угод.

Окрім того, завершив свої виступи за «Карпати» орендований у «Дніпра» нападник Олександр Гладкий. Форварду подякували за півтора роки виступів у складі львівської команди та побажали успіхів у майбутньому.

13-го червня команда збереться у Львові після відпустки і лише тоді буде оголошено про те, під чиїм керівництвом і з якими виконавцями «зелено-білі» готуватимуться до нового сезону.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.