Новини

Новини

Адвокати Шкіля не змогли оскаржити виселення його благодійної організації

Адвокати Шкіля не змогли оскаржити виселення його благодійної організації

podrobnosti.ua

Адвокати Шкіля не змогли оскаржити виселення його благодійної організації

Понеділок, 3 червня 2013, 11:55

Львівський апеляційний господарський суд залишив без змін рішення, згідно з яким благодійна організація “Фонд розвитку України” має повернути Львівській міськраді орендоване комунальне майно.

 

Про це повідомляється в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

 

Благодійна організація орендувала приміщення для офісу площею 18 кв. м на вулиці Генерала Чупринки, 5. Договір оренди мав діяти до кінця квітня 2015 року. Однак, згідно з актом обстеження від липня 2012 року, приміщення потребувало ремонту, його не використовували. Окрім того, організація не вносила орендну плату від моменту укладення договору.

Як повідомляли “Н.Г. Львів”, згідно з рішенням Господарського суду, договір оренди розірвуть, а “Фонд розвитку України” має повернути приміщення міськраді. Представники фонду під час розгляду апеляції на це рішення вказували, шо у матеріалах справи відсутні належні та допустимі докази того, що спірні приміщення не використовуються останнім більше трьох місяців та про відсутність доказів письмового повідомлення орендаря про розірвання договору з підстав, передбачених ст. 782 ЦК України. Однак у суді ще раз нагадали про те, що благодійники не платили орендну плату з червня 2012 року по січень 2013 року, а це істотне порушення умов договору.

Нагадаємо, засновником благодійної організації “Фонд розвитку України” є Андрій Васильович Шкіль, екс-народний депутат України. У грудні 2012 року він виїхав з України до Чехії, побоюючись арешту після втрати депутатської недоторканності. Віднедавна Шкіль поселився у передмісті Парижа.

Джерело: "Наші Гроші. Львів"

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.