Новини

Події

Група Kaiser Chiefs на фестивалі "Старе місто" представила нову пісню

Група Kaiser Chiefs на фестивалі "Старе місто" представила нову пісню

afishalviv.net

Група Kaiser Chiefs на фестивалі "Старе місто" представила нову пісню

Вівторок, 11 червня 2013, 16:14

Британці Kaiser Chiefs представили одну зі своїх нових пісень на фестивалі «Старе Мiсто» у Львові. Ексклюзивна прем'єра «Coming Home» відбулася 9 червня - у другий день масштабного фестивалю, що проводився на стадіоні «Україна».

Крім того, музиканти, які вперше виступали в Україні, представили ще одну нову композицію - «Misery Company», яка була представлена за кілька днів до цього на концерті в Швейцарії. На сьогодні група знаходиться в літньому турі у Європі, в ході якого - як можна припустити - "обкатує" пісні для нового альбому.

У рамках «Старого мiста» Kaiser Chiefs відіграли півторагодинну програму, що включала переважно старі і добре відомі публіці хіти - «Everyday I Love You Less And Less», «Na Na Na Na Naa», «Ruby», «I Predict A Riot», «The Angry Mob», «Oh My God» і т.д., - так само як і відносно свіжі композиції («Little Shocks» і «Kinda Girl You Are»).

Нагадаємо, фестиваль «Старе Мiсто» проводився в 2013-му році впродовж двох днів - 8 і 9 червня. Учасниками фестивалю стали десять груп з 7 країн світу, шість з яких (Che Sudaka (Іспанія), Archive, Kaiser Chiefs і The Subways (Великобританія), Leningrad Cowboys (Фінляндія) і Fiddler's Green (Німеччина)) виступали в Україні вперше.

Джерело: music.siteua.org

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.