Новини

Новини

Фірма сина Павлюка заборгувала міськраді понад 105 тис грн за рекламу

Фірма сина Павлюка заборгувала міськраді понад 105 тис грн за рекламу

ukr.obozrevatel.com

Фірма сина Павлюка заборгувала міськраді понад 105 тис грн за рекламу

Середа, 19 червня 2013, 12:28

Господарський суд Львівської області вирішив стягнути з ПП “СТО-ВП Плюс” на користь комунального підприємства “Адміністративно-технічне управління” понад 105 тис. грн боргу та 1025 грн. пені. Фірма не платила за тимчасове користування місцями для розміщення рекламних засобів. Про це повідомляється в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Згідно з рішенням, 1 вересня 2011 року між Департаментом економічної політики Львівської міськради, КП “Адміністративно-технічне управління” та ПП “СТО-ВП Плюс” було укладено договір на 5-річне користування місцями для розміщення рекламних засобів № 54. Перелік місць у рішенні не повідомляється.

Дане приватне підприємство з “рекламним” видом діяльності зареєстрували за місяць до підписання вказаного договору. Його засновником було ПП “СТО-ВП”, де одним із власників вказано Назара Павлюка — сина “свободівця” Василя Павлюка, секретаря Львівської міськради.

Втім ще через дві місяці після підписання договору власник “СТО-ВП Плюс” змінився. Ним стала Юлія Дембовська. У рішенні суду повідомляється, що заборгованість виникла вже у 2013 році. З січня по квітень не сплатили 105 тис. 082 грн. 10 коп. Окрім боргу та пені “СТО-ВП Плюс” має сплатити ще понад 2 тис. грн судового збору.

Джерело: lviv.nashigroshi

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.