Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Новини

Вівторок, 25 червня 2013, 16:31

Ющенко відповість у суді через газові переговори

Юрист Станіслав Батрин подав позов до Вищого адміністративного суду стосовно колишнього президента України Віктора Ющенка за втручання в хід газових переговорів у 2008 році.

«Звернулися з позовом до президента Ющенка, та ставимо під сумнів законність дій президента щодо заборони Олегу Дубині як керівнику НАК «Нафтогаз України» підписувати газові контракти за ціною 235 доларів», – повідомляє прес-служба юриста.

Крім того, в позовній заяві йдеться про «протиправні дії Ющенка щодо взяття на себе компетенції Кабінету Міністрів і вчинення управлінського впливу на «Нафтогаз» (перевищення владних повноважень, з урахуванням статті 19 Конституції) у процесі укладання контрактів на постачання і транзит газу».

Позивач просить ВАСУ визнати незаконними дії Ющенка на посаді президента щодо взяття на себе компетенції уряду і Міністерства палива й енергетики та вчинення управлінського впливу на НАК «Нафтогаз України».

Джерело: Радіо Свобода

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.