Липневий саунд на Варіантах

Липневий саунд на Варіантах

Варіанти,  1 липня 2013

Літо швидко промайнуло червнем і розгубленість липня у післясерпневому бовванінні осені все більше пульсує ностальгією.

Ізмєна липня у його незрадливому наближенні до осені немає нічого спільного зі серпневими карнавалами напередодні листопадів.

Саме з території липня, але не серпня – оце конання літа найбільше відчувається конвульсіями. Липень емульсійно змішується з літом, яке у його дзеркалах перебуває дальше, ніж здається. Дальше, ніж навіть у серпні.

У такому переліку липневих розгонів Варіанти формують 25 треків, що тим чи іншим боком, кроком чи звуком ще належать літу.

Kool & The Gang "Summer Madness"

Зразковий трек фанкістів та джазистів Kool & The Gang зі всією красою літніх млостей та непритомностей.Sam Gopal "Midsummer Nights Dream"

Психоделія 69 року від Sam Gopal, де на вокалі сам великий та моторхедний Леммі.Advance Base "Summer Music"

Нова мінімалістична іпостась Овена Ешворта, творця незабутнього проекту Casiotone for the Painfully Alone.Blue Cheer "Summertime Blues"

Культова прото-хеві банда з Фріско зі своєю версією літніх блюзів на альбомі 1968 року.Lambchop "The New Cobweb Summer"

Альт-кантрі гурт Курта Вагнера з одним з найкращих своїх треків з найкращого свого диску "Is a Woman" (2002), що так проникливо та меланхолійно пасує цій підбірці.Chic "A Warm Summer Night"

Одна з найкрутіших диско-фанкових банд зі своїм соульним хітом.Rhye "One of Those Summer Days"

Дует Rhye, які з цьогорічним альбомом “Woman” та голосом Мілоша так соульно-трендово можуть претендувати на попадання у десятку найкращих альбомів року.Birch Book "Stray Summer Song"

Злочинно маловідомий навіть у вузьких колах проект вокаліста психо-фолк гурту In Gowan Ring, більш відомого як B'ee. Тихий фолк з альбому "Vol. III - A Hand Full Of Days" (2009).Love "Bummer In The Summer"

Артур Лі – психоделічний натхненник звукарів радянських дитячих фільмів з треком з найбільш відомого альбому "Forever Changes" (1967)Coil "Summer Substructures"

Відомі творці підземельного та індастріального світу з вокально-інструментальними алюзіями на пост-карнавальну творчість Dead Can Dance.Tim Maia "Verao Carioca"

Гігантський кит бразильського соулу та фанку з літніми привітами вчорашній збірній Бразилії.Husker Du "Celebrated Summer"

Відома хардкорова банда з Міннесоти і одні з прабатьків Нірвани та інших альтернативних героїв 90-х.Weekend "Summerdays"

Вікендовий вокал Елісон Стеттон на альбомі 1982 року після розпаду мінімалістичного пост-панку Young Marble Giants та одна з предтеч інді та тві-попових банд у присутності якої, можна не згадувати такі більш модернові колективи як Belle and Sebastian, Camera Obscura чи A Sunny Day in Glasgow.Future Bible Heroes "Real Summer"

Електропоповий проект вокаліста відомої у вузьких колах американської команди The Magnetic Fields.The Cool Kids "Summer Jam" (f. Maxine Ashley)

Традиційно розслаблений хіпстерський реп з Чікаго.The Isley Brothers "Summer Breeze"

Розманіжений трек класиків соулу та авторів хіта "That Lady".John Martyn "Sing A Song Of Summer"

Гітарна скоромовка від одного з найвідоміших представників британського фолку.Pavement "Summer Babe"

Перший трек з дебютного альбому каліфорнійських інді-рокових орієнтирів для майбутніх поколінь.The O'jays "Summer Fling"

Ще одні каноніки філадельфійського соулу (і диско) та автори безсмертних хітів "Back Stabbers" і "I Love Music".Cocteau Twins "Summerhead"

Неодмінний дрім-поповий орієнтир для усіх наступних поколінь з голосом Елізабет Фрейзер.Neon Indian "Deadbeat Summer"

Чіллвейові спогади про сонячні та найкращі літа 70-х та 80-х.XTC "Summer's Cauldron"

Чарівні британські психоделіки з далекого 1986 року.Galaxie 500 "Summertime"

Статусний слоукоровий гурт зашифрований у давніх легендах та оповідях.Red House Painters "Summer Dress"

Седкоровий проект Марка Козелека з потрібним ракурсом ностальгії.Donna Summer "Summer Fever"

8 хвилин щастя з сезонного альбому королеви диско Донни Саммер.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.