Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Новини

Львівщина одержала 4 млн доларів від Світового банку на охорону здоров’я

Львівщина одержала 4 млн доларів від Світового банку на охорону здоров’я

dt.ua

Вівторок, 16 липня 2013, 12:00

Львівщина одержала 4 млн доларів від Світового банку на охорону здоров’я

В Україні реалізується спільний Проект Світового банку та Міністерства охорони здоров‘я з реформування регіональних систем охорони здоров‘я.Всім областям було запропоновано подати на розгляд регіональні проекти модернізації галузі охорони Здоров‘я в рамках співробітництва зі Світовим банком.

Про це повідомляє прес-служба Депатаменту охорони здоров'я Львівської ОДА.

Обсяг фінансової підтримки (інвестиції) в рамках співробітництва зі Світовим банком для Львівської області склав 4 млн. USD.

Днями відбувся семінар Світового банку з представниками визначених 11 областей. Ціль семінару - надати допомогу областям у доопрацюванні їх проектів шляхом здійснення ряду запропонованих заходів та внесення змін, перегляду спільного вкладу в очікувані результати, та визначення подальших інституційних механізмів для реалізації проекту, а також стратегії моніторингу досягнення очікуваних результатів.

Незабаром на Львівщину заплановано візит групи фахівців Світового банку з метою подальшої підготовки та реалізації спільного Проекту Світового банку та Міністерства охорони здоров‘я з реформування регіональних систем охорони здоров‘я.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.