Новини

Новини

Службу автомобільних доріг Львівщини очолив Микола Гнатів

Службу автомобільних доріг Львівщини очолив Микола Гнатів

volynnews.com

Службу автомобільних доріг Львівщини очолив Микола Гнатів

Понеділок, 22 липня 2013, 09:57

Начальником служби автомобільних доріг у Львівській області став Микола Гнатів. Наприкінці минулого тижня голова Львівської ОДА Віктор Шемчук представ нового керівника працівникам відомства.

Про це Варіантам повідомила прес-служба Львівської ОДА.

«Сьогодні ми маємо три важливі складові для подальшої роботи: це збереження, відновлення та розширення автомобільних доріг у Львівській області, – зазначив очільник області. – Наша область – ворота у Європу. І слід докласти максимум зусиль, аби ці ворота завжди перебували у належному стані», – додав В.Шемчук.

Також голова Львівської облдержадміністрації подякував за роботу попередньому керівникові відомства Тарасу Сиротинському, та побажав новому начальнику Служби автомобільних доріг у Львівській області Миколі Гнатіву плідної праці.

Нагадаємо, нещодавно начальник Служби автомобільних доріг у Львівській області Тарас Сиротинський позбувся своєї посади через катастрофічний стан автодоріг у регіоні.

Стан доріг справді катастрофічний, адже Львівщина очолює антирейтинг областей України, де зафіксовано найгірший стан автомобільних доріг. Саме тут має місце найбільша кількість незалатаних ям.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.