Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Новини

volynnews.com

Понеділок, 22 липня 2013, 09:57

Службу автомобільних доріг Львівщини очолив Микола Гнатів

Начальником служби автомобільних доріг у Львівській області став Микола Гнатів. Наприкінці минулого тижня голова Львівської ОДА Віктор Шемчук представ нового керівника працівникам відомства.

Про це Варіантам повідомила прес-служба Львівської ОДА.

«Сьогодні ми маємо три важливі складові для подальшої роботи: це збереження, відновлення та розширення автомобільних доріг у Львівській області, – зазначив очільник області. – Наша область – ворота у Європу. І слід докласти максимум зусиль, аби ці ворота завжди перебували у належному стані», – додав В.Шемчук.

Також голова Львівської облдержадміністрації подякував за роботу попередньому керівникові відомства Тарасу Сиротинському, та побажав новому начальнику Служби автомобільних доріг у Львівській області Миколі Гнатіву плідної праці.

Нагадаємо, нещодавно начальник Служби автомобільних доріг у Львівській області Тарас Сиротинський позбувся своєї посади через катастрофічний стан автодоріг у регіоні.

Стан доріг справді катастрофічний, адже Львівщина очолює антирейтинг областей України, де зафіксовано найгірший стан автомобільних доріг. Саме тут має місце найбільша кількість незалатаних ям.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.