Новини

Львівська міськрада

Кошти на ремонт доріг в рамках співпраці з ЄБРР заблоковані – Садовий

Кошти на ремонт доріг в рамках співпраці з ЄБРР заблоковані – Садовий

dt.ua

Кошти на ремонт доріг в рамках співпраці з ЄБРР заблоковані – Садовий

Понеділок, 29 липня 2013, 16:45

Казначейство блокує кошти, які місто скерувало на ремонт доріг у співпраці є ЄБРР на вулиці Городоцькій, Бандери-Коперника, Замарстинівській та Хмельницького.

Про це Варіантам повідомила прес-служба Львівської міськради.

Як зазначив міський голова Львова Андрій Садовий, казначейство блокує кошти, які місто скерувало на ремонт доріг у співпраці є ЄБРР. Йдеться про ділянки вулиць Городоцької, Бандери-Коперника, Замарстинівської, Хмельницького.

 «Скоро минає  місяць, як в казначействі лежить  надзвичайно велика сума –   27 млн грн., це співфінансування міста по роботах, які виконуються за кошти Європейського банку. Якщо ми цього не зробимо, то ЄБРР не дає кошти на ремонти. Тобто, може дійти до колапсу. Я це питання постійно озвучую перед казначейством області, я по цьому питанню говорив з п.Харченком, керівником казначейства держави. Поки ці кошти не проплачені. Це є біда», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Окрім того, за словами Андрія Садового, через непроплати казначейства у серпні можуть виникнути  проблеми з зарплатами. «Це надзвичайно складна ситуація. Такого з часів незалежності ще не було. Буду робити все можливе, щоб зарплати були. Але це надзусилля. Замість того, щоб працювати, треба займатися вирішенням проблеми штучної», - наголосив міський голова Андрій Садовий.

За інформацією  департаменту фінансової політики ЛМР, на сьогодні, 29 липня казначейство не проплатило за рахунками Львівської міської ради 50,9 млн грн.

Нагадамємо, міський голова раніше повідомляв, що проблеми з виплатами казначейства стосуються тих доріг, які ремонтують коштами міста. Ремонтні роботи за кошти ЄБРР повинні пройти без затримок.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.