Новини

Новини

Новий офіс міліції на Стрийській збудують партнери Козаків

Новий офіс міліції на Стрийській збудують партнери Козаків

wz.lviv.ua

Новий офіс міліції на Стрийській збудують партнери Козаків

Вівторок, 30 липня 2013, 13:22

Управління капітального будівництва Львівської міськради 23 липня за результатами тендеру уклало угоду з ПАТ «Холдингова компанія «Еко-Дім» на будівництво приміщення для Львівського міського управління ГУ МВС України за 44,10 млн грн.

Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця 2014 р. коштом місцевого бюджету на вул.Стрийська мають звести п’ятиповерхову будівлю, у вартість також входить закупівля меблів та офісного обладнання, благоустрій та озеленення території.

Основним власником фірми ХК «Еко-Дім» є ТзОВ «Управляюча компанія «Еко-Дім», засновником і директором котрого у свою чергу є Володимир Артемович. Окрім того він також напряму володіє 1,14% холдингової компанії, ще 9,49% її акцій належать Артемовичу Ігорю Володимировичу. Обидвоє також раніше були партнерами по фірмах ТОВ «Секор» і ТОВ «Бодекс» Романа Козака, батька Тараса Козака, колись заступника Голови ДПА у Львівській області (1998-2003), начальника Західної регіональної митниці (2003-2005), заступника Голови Держмитслужби України (2005-2010), а нині – депутата Львівської обласної ради і заступника Віктора Медведчука по ГО «Центр Правова Держава».

За даними «ВДЗ», жодного іншого тендеру за останні п’ять років компанії з групи «Еко-Дім» не вигравали.

Як зазначено у документації конкурсних торгів, новий офіс будують «у рамках Програми профілактики злочинності у м. Львові».

Джерело:Наші Гроші. Львів

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.