Новини

Новини

Львівська ОДА хоче витягнути Львівщину з 26-го місця на 19-те

Львівська ОДА хоче витягнути Львівщину з 26-го місця на 19-те

zn.ua

Львівська ОДА хоче витягнути Львівщину з 26-го місця на 19-те

Четвер, 1 серпня 2013, 15:38

Згідно з програмою розвитку економіки Львівщини, за підсумками першого півріччя 2013 року область планує посісти 19 місце у економічному рейтингу областей України, піднявшись з передостаннього, 26-го. 

Про це сьогодні, 1 серпня, на брифінгу повідомив директор департаменту економічного розвитку,інвестицій, торгівлі та промисловості Львівської ОДА Денис Шмигаль.

При цьому Шмигаль наголосив, що це місце не буде реальним показником економічного розвитку Львівщини.

«Цей рейтинг містить 81 показник і деякі з них завжди відкидатимуть Львівщину назад. До прикладу – за показником промислове виробництво на одиницю населення область пастиме задніх, бо в нас найбільша кількість сільського населення в Україні», - розповів Шмигаль.

Невисокий, порівняно з іншими регіонами, рівень зарплат в області Шмигаль натомість пояснив тим, що багато львів’ян отримують зарплату «в конвертах», та наявністю великої кількості підприємців, чиї доходи не потрапляють в розрахунок середньої зарплати.

«Системною» Шмигаль і кризу в будівельній галузі, що, відповідним чином, відображається на темпах будівництва в області.

Нагадаємо, за підсумками минулого року Львівщина посіла 26-те, передостаннє місце в економічному рейтингу областей України. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.