Новини

Новини

Президент України підписав закон про утилізаційний збір

Президент України підписав закон про утилізаційний збір

waking-up.org

Президент України підписав закон про утилізаційний збір

П'ятниця, 2 серпня 2013, 22:41

Сьогодні стало відомо, що Віктор Янукович підписав закон про введення екологічного податку на утилізацію імпортованих транспортних засобів.

Про це повідомляє BBC Україна з посиланням на сайт Верховної Ради.

На сторінці відповідного законопроекту зазначено, що закон повернуто в парламент із підписом президента 30 липня.

Україна приєдналася до консультацій у рамках Світової організації торгівлі щодо стягнення Росією утилізаційного збору на ввезені транспортні засоби.

З вересня 2012 року Росія ввела утилізаційний збір на колісні транспортні засоби, що постачаються до країни, у тому числі з України,

У відповідь на початку липня Рада ухвалила закон про введення екологічного податку на утилізацію транспортних засобів в Україні.

Нагадаємо, Мінекології запропонувало ввести збір з імпортерів та виробників автомобілів, за кошти від якого планується створити систему утилізації непридатних до використання транспортних засобів. В результаті подорожчають як імпортні, так і вітчизняні автомобілі - зараз міністерство обговорює тариф в 1-1,5 тис. грн. з кожного автомобіля.

Проект постанови про утилізаційний збір був розроблений за дорученням президента Віктора Януковича, яке було дано у кінці травня

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.