Новини

Новини

Будівельники самовільно захопили підвали мешканців на пл. Ринок, 16 (ФОТО)

Будівельники самовільно захопили підвали мешканців на пл. Ринок, 16 (ФОТО)

Варіанти.net

Будівельники самовільно захопили підвали мешканців на пл. Ринок, 16 (ФОТО)

Вівторок, 6 серпня 2013, 13:14

Мешканці будинку розповіли, що будівельники, які незаконно збудували літній майданчик у дворі, роздовбали стіни у підвалі будинку №16, не повідомивши мешканців.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Будинок на площі Ринок, 16 є пам'яткою архітектури та захищається державою, проте в дворі та підвалах незоконно ведуть роботи, які можуть зруйнувати пам'ятку архітектури.

Мешканець шістнадцятого будинку Володимир повідомив, що робітники не повідомили власників підвалів про роботи. Крім того, що у людей відібрали підвали, мешканці навіть не отримали майна, яке зберігали у підвалах.

Поки що ім'я замовника будівництва офіційно не вказують.

Адвокат замовника робіт повідомив, що має дозвільні документи на проведення робіт, проте відмовився їх показувати.

"Будь-яка особа не вправі давати оцінку правомірності дій. Для цього є компетентні органи. Для цього є компетентні органи. Особа вчиняє правомірні дії до одного прекрасного моменту - до моменту поки не має рішення суду про неправомірність цих дій", - розповів адвокат замовника робіт Олексій.

Стосовно заяви мешканців про самовільне вторгнення у двір та підвали на площі Ринок, 16 та вулиці Староєвройської, 9 адвокат знову наголосив про наявність всіх документів.

"В нас багато хто говорить всякого і різного. Порядок надання документів є чітко регламентований законом. Давайте ми керуватимемося чинним законодавством та працюватимемо у правовому полі", - додав пан Олексій.

"Управління охорони культурної спадщини Львівської облдержадміністрації не розглядала і не погоджувала жодного проекту, що стосується площі Ринок, 16 та Староєврейська, 9, так само як і всі попередні роботи , які виконали в цьому районі", - розповів начальник управлiння охорони культурної спадщини Львiвської ОДА Валерій Потюк.

На місці події написали розпорядження про припинення робіт, але після того як журналісти та представники влади пішли з місця проведення робіт, майстри повернулися в підвал та продовжили роботу.

Володимир Креховецький, екс-депутат Львівської облради та мешканцем будинку №16 на площі Ринок, сьогодні на знак протесту лежав на сходах у дворі площі Ринок, 16, а потім пішов до губернатора Віктора Шемчука.

За словами Шемчука, Креховецький прийшов брудний у будівлю ЛОДА та попросив посприяти у зустрічі з представниками прокуратури.

Віктор Шемчук подзвонив в обласну прокуратура та домовився про прийом, проте губернатор запевнив, що Креховецький не розповів у чому справа, відтак Шемчук не володіє інформацією щодо незаконних робіт у пам'ятці архітектури.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.