Новини

Новини

Співвласник "Фесту" стверджує, що компанія купила кам'яницю на Сербській

Співвласник "Фесту" стверджує, що компанія купила кам'яницю на Сербській

Співвласник "Фесту" стверджує, що компанія купила кам'яницю на Сербській

Понеділок, 12 серпня 2013, 16:18

Майстерня Шоколаду (компанія "Фест") купила будинок на Сербській декілька років тому і він, як і багато інших перебував у жалюгідному аварійному стані.

Про це у своїй сторінці на Facebook написав співвласник "Фесту" Юрій Назарук.

"Відповідно ми зробили усі необхідні документи і провели повну реконструкцію цієї памятки- Прошу відзначити за власні кошти і це далеко немалі гроші. Насьогодні завершується остання фаза проекту загальної реконструкції, яка включає в себе і оздоблення фасаду. І та стадія ше не закінчена. Навіть якшо через 50 чи 100 років цей будинок змінить призначення та камяниця залишиться у доброму стані, бо те шо висить на стіні, як легко почепити так і легко зняти", - відзначив Назарук.

"... ми за свої приватні кошти врятували камяницю, яку ми могли втратити. Пильне око любителів Львова не помічає й те шо за стіною камяниці – півкварталу розбомблено и затоплено водою- їх цікавить шо ж той ненависний фест почіпить знову для того шоб розважати туристів і заробляти гроші. І більше того Фест дійсно заробляє гроші на тих проектах, які є успішними, до котрих майстерня шоколаду теж належить. більше того люди туди ходять по власній волі- ніхто їх не заставляє шось там купувати- вони це роблять для власного задоволення. А за які ж гроші ВИ збираєтесь відновлювати памятки у свому улюбленому Львові?" - пише Назарук.

Відзначимо, що у пості Назарука у Facebook є розбіжності, адже спочатку співвласник "Фесту" стверджує, що компанія "купила цей будинок декілька років тому", а згодом запевняє, що будівля компанії не належить: "А заробити гроші і вкласти їх в будинок, який навіть не є твоїм – це Вам не лайки збирати мяко кажучи!"

"Це все шито білими нитками. Будівля на Сербській, 3 – пам’ятка архітектури національного значення. Майстерня шоколаду не те що приватизувати, вони не мають права доторкатися до будівлі", - повідомив у коментарі Варіантам начальник управління охорони історичної спадщини Львівської ОДА Валерій Потюк.

"Цей будинок, як пам’ятка архітектури національного значення, знаходиться в підпорядкуванні Міністерства культури. Обласна влада тут ні до чого. Проте реально вплинути на "Фест" чи на "Майстерню шоколаду" практично не можливо," - стверджує Потюк.

«Два роки тому я пробував це зробити, виявилося, що юридичний власник "Фесту" – це якась невідома особа, живе у Відні. Те ж саме і з "Майстернею шоколаду". В них там все дуже заплутано», – сказав Потюк.

Нагадаємо, нещодавно Львівську майстерню шоколаду, що на вул. Сербській 3, оздобили мідними фігурами.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.