Новини

Новини

У Львові наступного тижня пройде Світовий Конгрес Українців

У Львові наступного тижня пройде Світовий Конгрес Українців

bbc.co.uk

У Львові наступного тижня пройде Світовий Конгрес Українців

Середа, 14 серпня 2013, 15:49

Наступного тижня, 20-22 серпня, у Львові відбудеться ювілейний X Світовий Конгрес Українців, який збере численних представників світової української спільноти.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Серед гостей Конгресу – відомі релігійні, політичні та громадські діячі з України та держав проживання діаспори.

Це вже третій Конгрес, що пройде в Україні, яка є духовною Батьківщиною для багатомільйонної української діаспори. Місцем проведення Конгресу обрано Національний університет «Львівська політехніка».

X Світовий Конгрес Українців, гаслом якого є слова Лесі Українки «Contra spem spero», присвячено пам’яті жертв Голодомору-геноциду 1932-33 років у його сумну 80-ту річницю. СКУ запрошує всю громадськість Львова приєднатися до церемонії вшанування жертв Голодомору, що пройде в перший день Конгресу, 20 серпня, біля пам’ятника Тарасу Шевченку. До того з 16.00 до 16.45 год відбудеться урочиста хода делегатів від НУ «Львівська політехніка» до пам’ятника Тарасу Шевченку. Маршрут руху: вул. С.Бандери – вул. Професорська – вул. Устияновича – вул. Бібліотечна – вул. Дорошенка – просп. Свободи.

У цей же день у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької відбудеться урочисте відкриття X Світового Конгресу Українців.

Упродовж наступних днів делегати підсумують працю СКУ за 2008-2013 роки, накреслять шляхи діяльності на наступний п’ятирічний термін та оберуть новий склад керівних органів.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.