Новини

Новини

Зберігання кислих гудронів у Грибовичах визнали екологічно небезпечним

Зберігання кислих гудронів у Грибовичах визнали екологічно небезпечним

bei-news.blogspot.com

Зберігання кислих гудронів у Грибовичах визнали екологічно небезпечним

Вівторок, 20 серпня 2013, 11:19

ВЧора, 19 серпня, ситуацію щодо зберігання кислих гудронів на території Грибовицької сільської ради було визнано небезпечною.

Про це йшлося на позачерговому засіданні обласної комісії з питань ТЕБ і НС (техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій), яку провів перший заступник голови Львівської ОДА та голова обласної комісії з питань ТЕБ і НС Богдан Матолич, передає прес-служба Львівської ОДА.

Зазначимо, що позачергове засідання комісії було скликано у зв’язку із ускладненням ситуації щодо зберігання кислих гудронів ВАТ “Львівський дослідний нафтомаслозавод” на території Грибовицької сільської ради Жовківського району.

Під час засідання наголосили, що жодні заходи щодо зберігання, усунення та утилізації кислих гудронів на ВАТ “Львівський дослідний нафтомаслозавод” не вживаються.

За результатами засідання комісія вирішила визнати ситуацію із ВАТ “Львівський дослідний нафтомаслозавод” щодо утилізації відходів небезпечною й такою, що потребує негайного реагування та вирішення.

«Ця ситуація дійсно є небезпечною, кислі гудрони просочуються у ґрунт та воду, чим завдають непоправної шкоди довкіллю», – сказав Б.Матолич.

Перший заступник голови ОДА доручив відповідальним службам вивчити ситуацію із наявним держмайном та правовласниками, а також окреслити схему зберігання, переробки чи утилізації кислих гудронів.

Нагадаємо, раніше голова Жовківської РДА Тадей Швай повідомляв, що у колодязях Грибович є вся таблиця Мєндєлєєва.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.