Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Новини

За доступ до "Львів ТБ" мешканцям Львівщини доведеться заплатити півмільйона гривень

За доступ до "Львів ТБ" мешканцям Львівщини доведеться заплатити півмільйона гривень

zaholovok.com.ua

Понеділок, 9 вересня 2013, 11:09

За доступ до "Львів ТБ" мешканцям Львівщини доведеться заплатити півмільйона гривень

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Львівської ОДА, за процедурою закупівлі в одного учасника, придбав послуги з розповсюдження телевізійного сигналу комунального підприємства «Телекомпанія «Львів-ТБ» на суму 552 тисячі гривень. 

Послуги надаватиме державне підприємство «Укркосмос», пишуть Наші Гроші.

Саме 552 тисячі гривень коштуватиме цілодобова ретрансляція продукції телекомпанії «Львів-ТБ» на супутниковому каналі, протягом чотирьох місяців, до кінця 2012 року.

КП «Телекомпанія «Львів –ТБ» засноване депутатами Львівської обласної ради у 2000 році. Тривалий час компанія виходила в ефір на 12-ти метровому каналі протягом чотирьох годин на добу. 4 жовтня 2011 року Національна рада з питань телебачення позбавила компанію ліцензії на ефірне телебачення. 27 грудня 2012 року КП «Львів-ТБ» отримало 10-ти річну ліцензію на цілодобове супутникове мовлення. За умовами ліцензії, формат депутатського каналу розважально-інформаційний, передбачає фільмопоказ і повинен містити 15 годин національного продукту,з них 8 годин – програми власного виробництва.

Повноцінне мовлення каналу розпочнеться 15 вересня. Вже сьогодні в тестовому режимі виходять чотири випуски новин в день.

Аудиторія могла оцінити продукцію КП «Львів –ТБ» і протягом минулого року. Адже, попри відсутність власного каналу мовлення, депутати ЛОР не залишали виборців без інформації про їх діяльність.Це коштувало платникам податків Львівщини 1,63 млн грн.

Саме на таку суму КП «Телекомпанія «Львів-ТБ» 5 липня 2012 року уклало угоди на трансляцію своїх програм в ефірі інших телеканалів. Згідно з документацією тендерних торгів, 1,35 млн грн з цієї суми мала отримати ТОВ Телекомпанія «Міст-ТБ», яке сьогодні виборює ці уошти через суд. Ще 0,29 млн грн належало віддати ПП «НТА-Незалежне телевізійне агентство».В кінці минулого року теолекомпанія також оновила обладнання на 575,5 тис. грн

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.