Новини

Львівська облрада

У Львівській облраді хочуть викупити хату Шухевича за 12 тис. дол.

У Львівській облраді хочуть викупити хату Шухевича за 12 тис. дол.

filin-gridius.blogspot.com

У Львівській облраді хочуть викупити хату Шухевича за 12 тис. дол.

Четвер, 12 вересня 2013, 19:01

Постійна комісія з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та ЗМІ Львівської облради підтримала пропозицію депутата-свободівця Юрія Зірченка викупити за кошти обласного бюджету родинний будинок Романа Шухевича у селі Оглядів Радехівського району за 12 тис. дол.

"З одного боку, ми розуміємо, що історія безцінна і така садиба, очевидно, має бути у власності територіальної громади і там би мав бути музей, але, на жаль, наші фінансові можливості є обмеженими", - повідомив голова бюджетної комісії Ярослав Качмарик.

Голова комісії з культури Роман Ковальчук натомість зазначив, що гроші на викуп будинку все ж слід виділити, тому що історичні об'єкти на кштал цього з часом просто зникають.

Щоправда, потім він запропонував бюджетній комісії спільно звернутись до департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Львівської ОДА, аби там дали запит про перевірку інформації про продаж будинку та його вартість.

На це Ярослав Качмарик відповів, що такі питання слід було з'ясовувати раніше, і Роман Ковальчук погодився виправити ситуацію.

Також бюджетна комісія звернулась до департаменту фінансів ОДА, аби вони врахували це питання при формуванні бюджету розвитку.Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.