Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Мистецтво

demo-new.city-adm.lviv.ua

Четвер, 26 вересня 2013, 17:28

Музей народної архітектури і побуту отримав нового директора

Новим директором Музею народної архітектури і побуту (Шевченківського гаю) був обраний начальник управління, державний адміністратор управління «Дозвільний офіс» Львівської міської ради Роман Назаровець.

Про це Варіантам повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Роман Назаровець отримав контракт з музеєм терміном на 2 роки.

«Ми вже інформували про процедуру відбору кандидатів на цю посаду. Згідно з цією процедурою, подалися двоє кандидатів, одним з яких був Роман Назаровець, іншим був пан Юрій Сілецький. Після проведених публічних презентацій та співбесід, ми прийняли рішення призначити пана Романа Назаровця на посаду директора Музею народної архітектури і побуту на контракт терміном на два роки.», - повідомила Ірина Подоляк, начальник управління культури ЛМР.

За словами начальника управління культури ЛМР, в Музеї народної архітектури і побуту є досить непроста ситуація із внутрішнім менеджментом.

"Склалось так, що попередній директор усі процеси пов’язані з будь-якими проектами, які реалізовував музей, і йдеться не тільки про міжнародні проекти, але і про реставрацію будівель, використання бюджетних коштів, які ми щорічно закладаємо на реставрацію чи виготовлення проектно-кошторисної документації, всі ці проекти колишній директор замкнув на собі. Є великий вузол проблем, які директор повинен буде розв’язувати вже відразу. Там немає жодної людини, яка володіє будь-якою іноземною мовою. Тоді виникає запитання: як можна в такій ситуації якісно і фахово провадити міжнародні проекти? Новопризначений директор повинен буде всі ці виклики прийняти, він повинен буде делегувати повноваження, слідкувати за їх виконанням.», - додала Ірина.

Нагадаємо, що на посаду нового директора Музею народної архітектри також претендував кандидат історичних наук Юрій Сілецький. Відбір кандидатів провело управління культури ЛМР.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.