Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Події

musicademy.com

Вівторок, 1 жовтня 2013, 09:09

У Львові пройде фестиваль авторської пісні «Срібна Підкова»

12-13 жовтня цього року у Центрі культури та дозвілля ЛНУ ім. І.Франка, що на вул. Університетська, 1, відбудеться VII фестиваль авторської пісні «Срібна Підкова».

Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Метою фестивалю є популяризацію кращих здобутків української авторської пісні, пошук молодих творців української авторської пісні, які будуть здатні гідно представляти пісенну культуру нашої держави на загальнонаціональному та міжнародному рівнях.

Для цього впродовж року у різних регіонах України проводяться відбірні тури (щороку їх проводиться не менше 5, кожного разу – в інших обласних центрах), переможці яких – сольні виконавці, дуети та гурти – традиційно запрошуються до Львова для участі у фінальному конкурсі.

До конкурсу допускаються лише ті молоді люди, які раніше не здобували лауреатських звань на пісенних фестивалях. Іншою своєрідною особливістю концепції фестивалю «Срібна Підкова» є акустична природа акомпанементу та цілковита відмова від фонограм. Окрім того, обов’язковим є проведення в рамках фестивалю творчої лабораторії.

До участі в журі та в концертних виступах запрошуються провідні майстри жанру, а записи лауреатів та призерів «Срібної Підкови» (як студійні, так і концертні) поповнюватимуть фонотеки FM-станцій України та україномовних електронних ЗМІ за кордоном.

Більше інформації: Андрій Ковальський, голова оргкомітету, тел. 067 723 76 39, 093 866 82 24.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.