Новини

Компанії

Представники влади розповіли про оновлений проект угоди про сланець

Представники влади розповіли про оновлений проект угоди про сланець

theaustralian.com.au

Представники влади розповіли про оновлений проект угоди про сланець

Середа, 2 жовтня 2013, 12:43

Оновлений проект угоди про розподіл вуглеводнів на території Олеської площі передбачає розширення прав місцевих рад на територіях видобутку сланцевого газу та більш жорстке дотримання екологічних норм. 

Це випливає з виступу радника Міністра енергетики та вугільної промисловості України Володимира Ігнащенка під час громадських обговорень видобутку вуглеводнів на території Олеської площі, яке сьогодні, 2 жовтня, відбувається у Львівській облраді. 

За словами Ігнащенка, зміни до проекту угоди містять, серед іншого, положення, що 10% прибутку від видобутку вуглеводнів залишається в облрадах Івано-Франківщини та Львівської області.

Також внесені зміни до пункту про соціальні інвестиції - це має бути спільним рішенням інвестора та облради. Тоді як в попередньому варіанті проекту угоди соціальні інвестиції визначались на власний розсуд інвестора.

Щодо хімічних реактивів, що використовуються при гідророзриві, то компанія має повідомляти і державного регулятора і представників органів місцевого самоврядування про них.

"Також "Шеврон" повинен у повному обсязі відшкодувати шкоду, яка теоретично може бути завдана довкіллю", - сказав Ігнащенко. 

Нагадаємо, оновлений проект угоди про розподіл вуглеводнів на території Львівщини надійшов до Львівської облради 13 вересня цього року. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.