Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

ridna.ua

Понеділок, 7 жовтня 2013, 11:37

Комунальники призупиняють опалювання через потепління

У зв’язку із підвищенням температури зовнішнього повітря та зверненнями мешканців, ЛМКП «Львівтеплоенерго» призупиняє подачу опалення протягом денної частини доби. Якщо ж температура знижуватиметься, подачу опалення відновлюватимуть. 

 Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

«У мешканців виникають хвилювання, що доведеться багато платити за теплопостачання в той час, коли на дворі тепло і можна зекономити. Тут варто відзначити, що приблизно 80% споживачів категорії населення мають лічильники по будинках. Вони оплачують відповідно до показів лічильника та мають можливість корегувати подачу тепла, якщо вважають це за доцільне.
Тим споживачам, які не мають лічильників, нарахування проводиться відповідно до розробленої методики розрахунку опалення для без облікових об’єктів, затвердженої на державному рівні. У цій формулі, за якою визначаються нарахування на будинок за отримане теплопостачання, враховується температура зовнішнього повітря. Якщо на дворі тепло, то нарахування будуть меншими», - повідомили в ЛМКП «Львівтеплоенерго».

«З підвищенням температури протягом дня ми призупинятимемо подачу тепла до будинків. Ввечері, коли температура знижується, теплопостачання будемо відновлювати», - зазначив Віталій Камінський, в.о. директора ЛКП «Залізничнетеплоенерго».

До слова, станом на сьогодні «Залізничнетеплоенерго» не подає тепло до 4 будинків - 2 відомчих в Рясне-2 та ще 2 будинків, де стався порив тепломережі.

Нагадаємо, синоптики прогнозували, що сьогодні розпочинається бабине літо.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.