Новини

Політика

Мін'юст звітує, що роботу держреєстрів повністю відновлено

Мін'юст звітує, що роботу держреєстрів повністю відновлено

newsradio.com.ua

Понеділок, 7 жовтня 2013, 15:511133

Мін'юст звітує, що роботу держреєстрів повністю відновлено

Станом на 14 годину 7 жовтня 2013 року роботу Єдиних та Державних реєстрів відновлено.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства юстиції України.

Державним підприємством «Інформаційний центр» Міністерства юстиції України створено всі технічні можливості для функціонування всіх реєстрів і їх використання користувачами. Єдині та Державні реєстри працюють так само, як вони працювали до 1 жовтня 2013 року.

Служба безпеки України за результатами проведеної перевірки підтвердила повноту та цілісність Єдиних та Державних реєстрів. В результаті зупинення функціонування Державних реєстрів витоку інформації з персональними даними громадян України не відбулося.

Роботи із відновлення роботи реєстрів ведуться з 1 жовтня 2013 року. Функціонування Єдиного державного реєстру виконавчих проваджень і Державного реєстру речових прав на нерухоме майно було відновлено 3 жовтня 2013 року, а повністю - 4 жовтня 2013 року.

Так само відновлена робота Державного реєстру обтяжень рухомого майна, Єдиного реєстру спеціальних бланків нотаріальних документів, Єдиного реєстру довіреностей, Державного реєстру актів цивільного стану громадян.

З учорашнього дня поновив роботу останній із заблокованих реєстрів – Спадковий реєстр. Як і з рештою реєстрів для поновлення можливості користування цим реєстром необхідно звернутись до служб підтримки відповідних філій Державного підприємства «Інформаційний центр» Міністерства юстиції і безкоштовно отримати необхідне клієнтське програмне забезпечення.

Нагадаємо, 1 жовтня, в Україні через технічні проблеми було тимчасово припинено доступ до державних реєстрів.

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.