Новини

Новини

гравій

гравій

onegostroyavto.ru

Середа, 23 жовтня 2013, 15:49894

Суд оштрафував крадіїв гравію на Старосамбірщині

Прокуратура Старосамбірського району виявила два факти укриття кримінальних правопорушень, пов’язаних з незаконним забором гравію.

Про це інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

Так, упродовж червня поточного року працівники міліції не внесли до ЄРДР відомості про випадки незаконного забору гравію з русла річки Вигор, що на Старосамбірщині. Натомість матеріали для вжиття заходів адміністративного впливу правоохоронці скерували в органи контролю.

Відтак за результатами проведеної перевірки, прокуратурою району за фактами незаконного забору гравію розпочато досудове розслідування з попередньою правовою кваліфікацією за ч.2 ст.240 КК України.

Процесуальний прокурор, особисто допитав свідків даних подій, призначив позапланові перевірки Державною екологічною інспекцією у Львівській області, підготував та оголосив підозру порушникам.

У ході досудового розслідування особи повністю визнали свою провину та відшкодували нараховані збитки. У зв”язку з цим прокуратурою району укладено угоди про визнання винуватості, які у подальшому з обвинувальними актами скеровані до суду.

Вироками Старосамбірського районного суду обвинуваченим призначено покарання в одному випадку у вигляді штрафу, іншому - обмеження волі з застосуванням іспитового терміну.

Водночас, прокуратурою району керівництву ГУ МВСУ у Львівській області скеровано подання про усунення порушень закону в діяльності Старосамбірського РВ ГУ МВСУ у Львівській області, яке на даний час перебуває на розгляді.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: