Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

жінка

budkrasivoy.ru

Середа, 23 жовтня 2013, 17:05

У Львові відбудеться жіночий фестиваль

жінка

На вихідних, 26 та 27 жовтня, у Львові відбудеться фестиваль для жінок «Аніма».

Про це повідомила прес-служба львівської міськради.

Три роки тому фестиваль був створений у Києві, та згодом організатори почали проводити його по всій Україні. Найбільшу популярність жіночий фестиваль здобув саме у Львові.

Лозунг фестивалю – «Свобода бути різною».

«Що ж цікавого і особливого в цьому фестивалі? Багато не просто цікавого, багато пізнавального та навчального, що можна використовувати у щоденному житті. Особливим є його насиченість та відвертість, політематичність та масштабність», - зазначають організатори фестивалю.

У рамках фестивалю функціонуватимуть шість секторів : «Марс і Венера», «Мода та краса», «Бізнес-леді», «Бебі-бум», «Хобі та релакс» та «Про найінтимніше». У кожному з секторів проводитимуться майстер-класи та презентації на теми краси, моди, іміджу, здоров’я, хоббі, містять в собі близько 40 майстер-класів та презентацій про красу, моду, імідж, здоров’я, хобі, стосунки між чоловіком та жінкою та виховання дітей.

Також під час фестивалю відбудуться виступи шоу балетів, багато подарунків, сюрпризів та інші розваги.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.