Новини

Політика

тягнибок олег

тягнибок олег

nk.org.ua

Тягнибок подав до суду на газету "Експрес"

П'ятниця, 8 листопада 2013, 14:27

Голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок звернувся до Франківського районного суду Львова з позовною заявою, вимагаючи визнати у статті "Експресу" "Гроші Тягнибока-4. Угода з дияволом" інформацію недостовірною та такою, що принижує честь, гідність та ділову репутацію.

Про це інформує прес-служба Всеукраїнського об'єднання "Свобода".

У позовній заяві зазначено, що у вказаній статті міститься недостовірна інформація, яка завдає шкоди немайновим правам Олега Тягнибока як народного депутата України і публічного політика та завдає йому моральної шкоди. Як стверджує Олег Тягнибок, наведена у статті інформація є неправдивою, не відповідає дійсності і спрямована на приниження його чести, гідности та ділової репутації. Відповідач публічно поширив негативну й недостовірну інформацію, що спрямована винятково на приниження авторитету та репутації позивача в очах громадян України.

Олег Тягнибок просить суд визнати поширену 24 жовтня 2013 року ТОВ "Експрес мультимедіа груп" в №117 газети "Експрес" у статті під назвою "Гроші Тягнибока-4. Угода з дияволом" інформацію недостовірною та такою, що принижує честь, гідність та ділову репутацію позивача. Це, зокрема, інформація про те, що Олег Тягнибок буцімто є бізнес-партнером доктора Новицького, здійснював разом із ним незаконні шахрайські операції, шляхом обману важкохворих людей, з метою отримання прибутку. Ці закиди викладено у наступних фрагментах статті: "керівник "Свободи" мав прямий фінансовий зиск від шахрайських операцій"; "жертвами спільного моторошного бізнесу родини Тягнибока та доктора Новицького стали тисячі безневинних людей"; "міжнародний шахрай доктор Новицький і … його бізнес-партнер Олег Тягнибок"; "головний партнер доктора Новицького в Україні – людина на сьогодні теж широко відома, публічна. Чи не щодня його прізвище з'являється у новинах – на телебаченні, радіо, у пресі. Щоправда, через характер його основної діяльності важко відразу зрозуміти, що поєднує цю людину з доктором Новицьким. А проте зв'язок цей глибокий, давній, ґрунтований на тісних емоційних та фінансових засадах. Прізвище цієї людини – Олег Тягнибок"; "родина Тягнибоків та Новицький – бізнес-партнери уже впродовж майже двох десятиліть. Якщо назвати речі своїми іменами, то їхній бізнес – обман важкохворих людей, що перебувають у відчаї. Їхні долі у цьому страхітливому бізнесі чітко поділені. Їхні ролі у цьому бізнесі – чітко визначені. І їхня мета – теж абсолютно зрозуміла – гроші, нажива за всяку ціну, у тому числі й ціною людського життя"; "спільника родини Тягнибоків заарештовано. Тягнибок далі рекламує доктора Новицького та його препарат… Препарат, що, як це вже відомо сьогодні, сіє смерть".

Олег Тягнибок вимагає зобов'язати відповідача – Товариство з обмеженою відповідальністю "Експрес мультимедіа груп" – спростувати брехливу інформацію шляхом публікації резолютивної частини судового рішення на тій самій шпальті газети "Експрес" і тим самим шрифтом, що і спростоване повідомлення, протягом 1 місяця з дня набрання рішенням суду законної сили.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.