Новини

Економіка

вугілля

вугілля

wired.com

Держфінінспекція займеться перевіркою закупівель вугілля для освітніх закладів Львівщини

Четвер, 14 листопада 2013, 11:40

Держфінінспекція України у Львівській області проведе перевірку закупівель вугілля для освітніх закладів області.

Відповідне доручення було дане Держфінінспекцією України у відповідь на звернення народного депутата України Олега Осуховського, пишуть "Наші Гроші. Львів".

Нагадаємо, попри те, що опалювальний сезон вже розпочався, комітет з конкурсних торгів департаменту ЖКГ лише 1 листопада акцептував пропозиції фірм для закупівлі вугілля для 22 замовників області, у тому числі й для навчальних закладів.

Було обрано пропозиції трьох найдорожчих фірм. До усіх дешевших пропозицій у комітету з конкурсних торгів виявилося чимало зауважень, як от ініціали замість повного імені та по-батькові на завірених документах. 12 листопада чиновники заявили, що для підписання угод обрані фірми мають знизити ціну на вугілля, однак підприємці офіційно ще не погодилися.

Згідно з повідомленнями у Віснику держзакупівель, з різних причин протягом вересня-листопада було відмінено торги на закупівлю вугілля управліннями освіти, молоді та спорту Мостиської, Жовківської, Старосамбірської, Дрогобицької РДА. Відтак наразі не зрозуміло, яким чином вони будуть забезпечувати себе паливом на зиму.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.