Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

шпиталь шептицького

niceplace.com.ua

Понеділок, 25 листопада 2013, 10:55

Фірма скандального нардепа Зубика хоче виселити «Шпиталь Андрея Шептицького»

шпиталь шептицького

«Розвиток нерухомості», до якої причетний Володимир Зубик, звернулась з листом до благодійної організації «Шпиталь ім. Митрополити Андрея Шептицького», з проханням про звільнення приміщення на вулиці Озаркевича, 4-а.

Про це пишуть "Наші Гроші. Львів".

Фірма «Розвиток нерухомості», до якої причетний народний депутат Володимир Зубик, 20 листопада звернулась з листом до головного лікаря Благодійної організації «Шпиталь ім. Митрополити Андрея Шептицького», в якому прохає про звільнення приміщення на вулиці Озаркевича, 4-а, котрі належать підприємству.

«Наше Товариство є власником об’єктів нерухомості, розташованих на земельній ділянці площею 0,45 по вулиці Озаркевича, 4 «а» у місті Львові та орендарем даної ділянки. На вказаній земельній ділянці ТОВ «Розвиток нерухомості» має намір організувати будівництво житлово-офісного комплексу... На даний час приміщення використовуються Міжнародною благодійною організацією «Карітас Україна» та Благодійної організації «Шпиталь ім. Митрополити Андрея Шептицького» для здійснення статутної діяльності та зберігання майна. З огляду на це, просимо звільнити нежитлові приміщення належні ТОВ «Розвиток нерухомості» від майна третіх осіб, яке знаходиться у зазначених приміщеннях», – йдеться в листі.

Директор товариства Микола Дмух в листі також просить забезпечити доступ до земельної ділянки за адресою Озаркевича, 4а, який можливий лише через браму шпиталю.

Нагадаємо, скандал довкола будівництва житлово-офісного комплексу біля Собору св. Юра розпочався в травні цього року. Забудовник, який отримав дозвіл на будівництво ще у 2010 році не міг приступити до початку будівництва через «бездіяльність міських чиновників» і звернувся до суду. Галицький районний суд задовольнив скаргу підприємства і наблизив здійснення намірів. Натомість, це викликало збурення громадськості та мешканців прилеглих будинків. Останні хвилюються, що поруч з невисокою забудовою постане багатоповерховий монстр. А інші нагадують, що свого часу це приміщення придбав для потреб УГКЦ Митрополит Шептицький і саме тут планували створити музей його імені.

До фірми «Розвиток нерухомості» причетний колишній львів’янин, а сьогодні депутат Верховної ради від Партії Регіонів Володимир Зубик. Він відомий, насамперед, завдяки ряду афер на ринку нафтопродуктів – з ним пов’язують підприємство «Лівела», яке було імпортером палива, а потім просто розчинилось в повітрі, не сплативши до бюджету понад три мільярди гривень податків.

Крім того, він не приховує свого відношення до фірми «Інтергал-Буд», засновником якої є “Компанія з управління активами «Крістал ессет менеджмент». Ця ж компанія є співзасновником ТОВ «Розвиток нерухомості». Крім того власник «Крістал ессет менеджмент», Валерій Кулаков був довіреною особою кандидата в народні депутати Володимира Зубика на останніх виборах.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.