Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

прокуратура

lvivcenter.org

Четвер, 19 грудня 2013, 17:18

Прокуратура оскаржила ще 9 рішень органів місевого самоврядування Львівщини

прокуратура

Прокурори оскаржили ще 9 рішень, які були напередодні органами місцевого самоврядування Львівщини.

Про це інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

Приймаючи вказані рішення посадові особи вийшли за межі повноважень, передбачених законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та порушили вимоги чинного законодавства, зокрема ст.19 Конституції України, вважають у прокуратурі.

Такої ж позиції дотримується Конституційний суд України, який своїм рішенням визначив, що в частині компетенції органів місцевого самоврядування вирішувати лише питання місцевого значення.

Відтак 18 грудня до Львівського окружного адміністративного суду Стрийським міжрайонним прокурором подано позов про визнання протиправним та скасування рішення Стрийської міської ради від 04.12.2013 №388 “Про політичну ситуацію в Україні”.

Аналогічний позов подано Самбірським міжрайонним прокурором з вимогою визнати протиправним та скасувати рішення Самбірської міської ради від 02.12.2013 №361 “Про суспільно-політичну ситуацію в Україні та на Самбірщині”. Крім того, такі позови з вимогами про скасування рішень органів місцевого самоврядування подано прокурорами Сколівського, Старосамбірського, Мостиського, Турківського та Жовківського районів Львівської області.

Визнати протиправним та скасувати рішення Новороздільської міської ради від 03.12.2013 №490 “Про суспільно-політичну ситуацію в Україні” вимагає у суді Микалаївський міжрайонний прокурор. Прокуратурою м.Борислава також оскаржено до Львівського окружного адміністративного суду рішення від 02.12.2013 №1191 “Про суспільно-політичну ситуацію в Україні”, прийнятого Бориславською міською радою.

Загалом прокурорами вже оскаржено 32 незаконних рішення органів місцевого самоврядування. Раніше, як повідомляли Варіанти, було оскаржено 6 таких рішень. Крім цього, прокуратура оскаржила рішення Львівської облради про відкликання повноважень у ОДА.

 

 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.