Новини

Новини

Під час Євро львівські ресторани зможуть працювати усю ніч

Під час Євро львівські ресторани зможуть працювати усю ніч

http://kava.lviv.ua

Під час Євро львівські ресторани зможуть працювати усю ніч

Четвер, 5 квітня 2012, 16:20

Львівська міська рада у дні матчів «Євро-2012» закликає рестораторів продовжити роботу своїх закладів до ранку. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Звертаємося до рестораторів з проханням у пікові дні – дні матчів у Львові – продовжити роботу кафе, ресторанів, пабів впродовж всієї ночі» - сказава директор департаменту «Адміністрація міського голови», керівник робочої групи «Ресторани» Олег Березюк.

Крім того, міськрада висунула низку вимог і рекомендацій до ресторанів.

Зокрема, йдеться про можливість розрахунку у закладах банківськими картками, забезпечення Wi-Fi-зони для відвідувачів.

Також вимагається сформувати меню у закладах громадського харчування на трьох мовах – українській, німецькій та англійській; створити фан-меню для фанів та послугу «Візьми їжу з собою». Наголошується на необхідності володіння працівниками ресторанів англійською мовою.

Однією з вимог також є те, щоб у ресторанах відвідувачі мали можливість отримати карту міста, у тому числі, центру міста, схеми руху громадського транспорту.

Також міськрада звернулась до рестораторів із рекомендацією вести адекватну цінову політику.

Крім того, кожен заклад громадського харчування повинен підтримувати відмінний санітарно-гігієнічний стан. Наголошено на важливості доступності туалетів для всіх відвідувачів на час проведення чемпіонату.

Нагадаємо, 14-й чемпіонат Європи відбудеться в Україні та Польщі з 8 червня по 1 липня 2012 року. У Львові відбудуться три матчі фінального турніру: 9 червня зіграють Німеччина та Португалія, 13 червня зустрінуться Данія та Португалія, і 17 червня – Данія і Німеччина.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.