Новини

Соціум

польсько-український кордон

польсько-український кордон

eurobus.org.ua

На кордоні з Польщею через великі черги облаштувують буферні зони

Понеділок, 23 грудня 2013, 14:47

На українсько-польському кордоні напередодні рідзвяних свят дуже інтенсивний вантажний рух, тому поляки вирішили навести порядок на під’їзних дорогах до терміналів.

Тепер перед пунктом перетину державного кордону не можна випереджати, ні обминати, передає Польське радіо.

Задля впорядкування черг прикордонні служби, у разі такої необхідності, створюватимуть буферні зони зі світлофорами. Мобільні патрулі перевірятимуть теж чи водії дотримуються нових правил.

"У кожному пункті перетину кордону прикордонні служби, в поточному ході, вирішуватимуть про створення таких зон", – розповіла Мажена Сємєнюк з Митної палати у містечку Бяла Подляска (Bia?а Podlaskа).

"Ось, наприклад, у Дорогуську, буферні зони створюватимуться тоді, коли в черзі до перетину кордону стоятиме 600-т і більше вантажних машин. Усе полягатиме в тому, що в половині цієї черги буде встановлено світлофор з червоним світлом, тобто після 300- ї машин закінчиться перший буфер, а далі розпочнеться друга буферна зона. Вантажівки з другої буферної зони в’їжджатимуть до першої зони щойно тоді, коли всі машини з першого сектора перетнуть кордон", - підкреслила представниця Митної палати.

Прикордонні служби сподіваються посиленого руху в пропускних пунктах на сході Польщі, тобто Кузьніци, Дорогуську, Гребенному, Корощині, Зосіні, Безлєдах та Ґжехотках.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.