Новини

Політика

янукович

янукович

dt.ua

Янукович пригрозив сепаратистам із регіональних рад Західної України

Четвер, 26 грудня 2013, 15:06

Будь-які прояви сепаратизму та правового нігілізму з боку деяких регіональних рад є неприпустимими, винні понесуть відповідальність.

Про це президент України Віктор Янукович повідомив на засіданні Ради регіонів, передає прес-служба глави держави.

«Замість спрямування зусиль на підвищення темпів регіонального розвитку, дехто з місцевих керівників, перш за все це стосується регіональних рад західних регіонів, обрав шлях політиканства. Маю на увазі останні популістські заклики і рішення. Фактично, це рішення правового нігілізму», - сказав Глава держави.

«Ми ніколи не допустимо ні правового нігілізму, ні сепаратизму. Це неприпустимо. Ми будемо наводити порядок, а винні нестимуть відповідальність згідно із законами України», - підкреслив Президент.

Янукович наголосив, що немає якоїсь особливої, окремо взятої регіональної економіки, оскільки кожен регіон є частиною української держави і глибоко інтегрований у єдину національну економічну систему.

Нагадаємо, 17 грудня Львівська обласна рада прийняла рішення припинити договірні відносини з Львівською обласною державною адміністрацією та виселити її з орендованих приміщень.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.