Новини

Соціум

Озаркевича 4

Озаркевича 4

Руйнівник лічниці на Озаркевича бізнесово пов'язаний з «!Фестом»

Середа, 15 січня 2014, 14:45

Назар Городецький, директор ДП «Інтергал-Буд» ТОВ «Фірма «Інтергал», фірми яка має спільних засновників з ТОВ «Розвиток нерухомості», яка зруйнувала лічницю Шептицького на Озаркевича, має спільний бізнес з компанією «Холдинг емоцій «!ФЕСТ».

Про це пише видання "Наші Гроші. Львів".

Разом з холдингом Городецький розвиває кав’ярню «Львівська копальня кави». Спільний бізнес з рестораторами він розпочав ще у 2008 році. Саме тоді він придбав 25% ТОВ «Науково-технічна книга», яке орендувало приміщення на площі Ринок,10, де сьогодні розташована кав’ярня, пише видання.

Це стандартна схема отримання приміщень для ТОВ «Холдинг емоцій «!ФЕСТ», так само вони стали власниками приміщень на Ринку, 14 («Криївка»), придбавши підприємство “Суверен” для отримання довгострокового договору оренди приміщення і пізнішого викупу. Щоправда, викупити Ринок, 10 ймовірно не вдасться, оскільки ця будівля є в переліку пам’яток архітектури національного значення, які не підлягають викупу.

Щоправда, з огляду на те, що Назар Городецький є сином судді Галицького районного суду Людмили Городецької, яка власне приймала скандальні рішення щодо забудови на Озаркевича, напевно, немає нічого неможливого.

За даними Єдиного державного реєстру, сьогодні власниками ТОВ «Науково-технічна книга» є Назар Городецький (25%), ТОВ КУА «Актив»(10%) та австрійська компанія «Фііх Файненс Інвестмент Інновейнш Холдинг Менеджмент» (65%), яка є власником 90% ТОВ «Холдинг емоцій «!ФЕСТ».

Також Назар Городецький є помічником народного депутата Володимира Зубика.

Нагадаємо, на Озаркевича, 4 нардеп-регіонал Володимир Зубик планує звести забудову. Водночас шпиталь Шептицького є пам'яткою архітектури, історії та містобудування, тому забудовник не має права зносити або руйнувати ці приміщення, але має берегти або ж відновлювати. 10 січня на Озаркевича, 4 забудовник розпочав розбирати пам'ятку архітектури, виник конфлікт.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.