Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

самобуд

самобуд

ogo.ua

Вівторок, 21 січня 2014, 10:20

Львівська прокуратура зацікавилася незаконним будівництвом на вулиці Чернівецькій

Прокуратура Львова розпочала розслідування стосовно незаконного будівництва на вулиці Чернівецькій.

Про це повідомила прес-служба прокуратури міста Львова.

Як встановлено перевіркою, комерційній структурі у вересні 2013 року, на підставі сесії Львівської міської ради, було надано в оренду окремі елементи благоустрою на ділянці по вул. Чернівецькій, площею 319,4 кв. м, для розміщення 11 зблокованих МАФів.

У подальшому згаданим підприємством було подано в ЛМР підроблені документи про погодження Державтоінспекцією схеми розміщення тимчасових споруд.
Відтак, замість встановлення МАФів, самовільно розпочато повноцінне капітальне будівництво із облаштуванням фундаменту. При цьому, фактично захоплено більшу від наданої в оренду територію.

Водночас, попри такі обставини, посадові особи управління комунальної власності ЛМР, діючи в інтересах підприємства-забудовника, не припинили з ним договірних відносин.

Зважаючи на це, 20 січня прокуратурою Львова розпочато кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем посадовцями мерії (ч. 1 ст. 364 КК України). Дії службових осіб підприємства-забудовника кваліфіковано за ч. 1 ст. 366 КК України – підробка офіційних документів.

Також, прокуратурою Львова до господарського суду Львівської області готується позов з вимогою розірвати згаданий договір оренди та демонтувати незаконно встановлені конструкції на вул.Чернівецькій.


Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.