Новини

Політика

США скасували візи для тих, хто розганяв Майдан

США скасували візи для тих, хто розганяв Майдан

bukovynaonline.com

CША відмінили візи українцям, причетним до розгону Майдану

Середа, 22 січня 2014, 11:24

Посольство США відкликало візи для декількох українців, які були пов'язані з насильством, застосованим проти демонстрантів на Майдані в листопаді та грудні минулого року.

Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті посольства США в Україні.

"У відповідь на дії проти протестувальників на Майдані у листопаді й грудні минулого року Посольство США скасувало візи декількох громадян України, пов'язаних із застосуванням сили. Оскільки візові справи за законами США є конфіденційними, ми не можемо коментувати індивідуальні випадки. Хочемо підкреслити, що Державний департамент має широкі повноваження скасовувати візи на основі інформації, що вказує на неможливість допуску отримувача візи на територію США, і ми розглядаємо подальші кроки проти тих, хто несе відповідальність за нинішнє насилля", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, з 19 січня на вулиці Грушевського у Києві тривають сутички між мітингувальниками та правоохоронцями. Поштовхом до мітингів стало прийнятт Верховною Радою 16 січня низки законів, які ряд експертів назвали "диктаторськими", та такими, що обмежують права та свободи громадян.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.