Новини

Соціум

євромайдан

євромайдан

zn.ua

Суд арештував банківські рахунки Євромайдану

Середа, 22 січня 2014, 13:19

У рамках розгляду позову Федерації профспілок України про відшкодування нанесеної будинкам шкоди, суд заарештував всі банківські рахунки, на яких збирались кошти для Євромайдану та Автомайдану.

Під судову заборону потрапили рахунки двох громадських організацій, які активно збирали кошти для нужд протестувальників, це ГО "Соціально відповідальне суспільство" та ГО "Кияни - за реформи".

Крім того, заарештоване все особисте майно народних депутатів України, що координують дії протестувальників у захоплених будівлях - Пашинського, Авакова, Пацкана, Аверченка, Кубіва, а також лідера Автомайдану Дмитра Булатова.

Під судову заборону потрапило все рухоме та нерухоме майно, що належить зазначеним особам, квартири, будинки та дорогі автівки.

За даними редакції серед заарештованого майна - кілька мерседесів та тойот, автомобілі "Лексус" та "Ніссан", земельні ділянки на десятки гектарів, об'єкти нежитлової нерухомості та квартири нардепів у Києві, Харкові та Львові.

У разі задоволення позову вказане майно перейде у власність Федерації профспілок у рахунок погашення шкоди, нанесеної Будинку профспілок та Жовтневому палацу.

За матеріалами: Gazeta.ua

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.