Новини

Новини

Німецькі вболівальники викупили 12 тис. квитків на матчі у Львові

Німецькі вболівальники викупили 12 тис. квитків на матчі у Львові

http://ua.uefa.com

Німецькі вболівальники викупили 12 тис. квитків на матчі у Львові

П'ятниця, 6 квітня 2012, 11:06

Вболівальники німецької збірної з футболу викупили усі 12 тис. квитків на матчі їхньої національної команди у Львові. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради з посиланням на Футбольну асоціацію Німеччини.

Квиткова квота для асоціації Німеччини становить по 6 тис. квитків на кожен матч чемпіонату Європи з футболу 2012. Вболівальників німецької збірної виявилося значно більше, ніж передбачено квитків. За словами директора Турніру в Україні Маркіяна Лубківського, якщо одна сторона матчу за квотою федерацій не викупляє всі квитки, вони звільняються для фанів іншої національної команди. Тобто ті квитки, які не викупили данські і португальські вболівальники, нададуть фанам з Німеччини.

Нагадаємо, 10 квітня завершується робота платформи з перепродажу квитків на матчі фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року. До цієї дати вболівальники мають останній шанс придбати квитки на поєдинки турніру.

Скористатися послугами сервісу, розміщеного на сайті УЄФА, можна за допомогою офіційного квиткового порталу. Крім цього, як повідомляється в інформаційній службі УЄФА, презентація квитків Євро-2012 відбудеться 23 квітня, а після 10 травня 2012 року вони будуть відіслані своїм власникам.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.