Новини

Політика

львівський ветуніверситет

львівський ветуніверситет

gazeta.dt.ua

У Львівському ветеринарному університеті призначили в.о. ректора

Вівторок, 4 лютого 2014, 16:47

В.о. ректора Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького призначено професора Володимира Стибеля.

Сьогодні його представив заступник голови Львівської ОДА Мирослав Богіра, передає прес-служба ОДА.

Таким чином, за наказом Міністра аграрної політики та продовольства України Миколи Присяжнюка виконування обов’язків ректора покладено на декана факультету ветеринарної медицини Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького професора Володимира Стибеля.

«На сьогодні галузь сільського господарства у Львівській області активно розвивається, однак тваринництво в складному становищі, зокрема спостерігається зменшення поголів’я великої рогатої худоби. Саме тому ми покладаємо великі надії на випускників цього вишу, – сказав у вітальному слові М.Богіра. – Ваші вихованці завжди посідають керівні посади у галузі народного господарства не тільки у Львівській, але й інших областях України. Але, на превеликий жаль, фахівців ветеринарного напрямку не вистачає на місцях, особливо висококваліфікованих кадрів», – додав заступник голови ОДА.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.