Новини

Політика

сало олег

сало олег

Львівська облрада традиційно провалила відставку Сала

Вівторок, 18 лютого 2014, 13:37

Львівська облрада вдруге не змогла набрати абсолютної більшості голосів для висловлення недовіри голові Львівської ОДА Олегу Салу – «за» недовіру проголосували 72 депутати.

Голосування проводилося у таємному режимі, інформує кореспондент Варіантів. У голосуванні взяло участь 79 депутат, проголосувало "проти" 3, утримався 4, 37 бюлетенів погашені.

Тепер рішення скеровується президенту України Віктору Януковичу для належного реагування, але президент за законом не зобов'язаний приймати рішення про відставку Олега Сала. Якби рішення набрало не просту, а абсолютну більшість (78 депутатів у Львівській облраді), то Янукович був би зобов'язаний звільнити Сала.

Нагадаємо, 12 листопада 2013 року Львівська облрада вперше спробувала висловити недовіри голові ОДА Салу, але тоді рішення не набрало абсолютної більшості, а лише 72 голосів.

До слова, Олега Сала призначили очільником Львівщини 31 жовтня 2013 року. Він змінив на цій посаді Віктора Шемчука.Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.