Новини

Політика

народна рада

народна рада

Народна Рада на чолі з Колодієм бере всю владу на Львівщині, – заява

Середа, 19 лютого 2014, 09:49

Виконавчий комітет Львівської облради - Народна Рада підпорядковує собі всі органи виконавчої влади, що знаходяться на території Львівщини та звертається до всіх державних службовців і громадян виконувати рішення Ради.

Про це йдеться у відозві Народної Ради, опублікованій на сайті Львівської облради.

"Виконуючи волю громади Львівщини, виконавчий комітет Львівської обласної ради - Народна Рада бере на себе всю повноту відповідальності за долю краю та громадян", йдеться в заяві.

До складу виконавчого комітету Львівської обласної ради - Народної Ради на чолі з головою Ради, керівником Штабу Національного Спротиву Львівщини Петром Колодієм, увійшли представники депутатського корпусу, Самооборони Майдану, інших об'єднань активістів, громадські діячі, відомі вчені.

"Головним завданням виконавчого комітету Львівської обласної ради - Народної Ради є підтримання життєзабезпечення та правопорядку на території області, сприяння у відправці активістів до Києва, забезпечення Київського Майдану всім необхідним", йдеться у відозві.

Нагадаємо, 25 січня Львівська облрада визнала Народну Раду колегіальним органом, уповноваженим представляти народ України. Водночас 12 лютого Львівський окружний адміністративний суд визнав Народну Раду на Львівщині незаконною.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.