Новини

Інфраструктура

пункт пропуску

пункт пропуску

portal.lviv.ua

Міндоходів просить розблокувати міжнародний пункт пропуску "Краковець"

Середа, 19 лютого 2014, 15:23

Міністерство доходів і зборів України просить мітингувальників розблокувати роботу митного пункту "Краковець" та дозволити співробітникам органів доходів і зборів вжити заходів для відновлення руху.

Про це повідомила прес-служба Міндоходів.

"З огляду на те, що в середньому за добу пункт пропуску «Краковець» перетинають більше 2000 легкових та 500 вантажних автомобілів, блокування його роботи завдає незручностей громадянам України та Європейського Союзу, оскільки обмежує їх можливість для вільного в’їзду та виїзду через західний кордон України", повідомляє міністерство.

"Перешкоджання роботі митних постів створює форс-мажорні обставини для роботи тих компаній і підприємств, які заздалегідь планували свій вантажопотік через міжнародні пункти пропуску. Це, відповідно, може призвести до порушення логістичних схем, складностей у виконанні контрактів із контрагентами та, як наслідок, збитків низки бюджетоутворюючих для регіону підприємств. Крім того, призупинення роботи митних постів загрожує порушенням нормального режиму постачання товарів та вантажів до низки прикордонних територій та населених пунктів Західної України, що необхідні для забезпеченням життєдіяльності місцевих громад регіону", йдеться у повідомленні Міндоходів.

Громадянам, у разі необхідності виїзду до Польщі, Міндоходів рекомендує скористатися іншими пунктами пропуску – «Шигені» та «Рава-Руська», які працюють на поточний момент у посиленому режимі, щоб максимально швидко і якісно провести всі митні процедури для громадян і вантажів в умовах блокування пункту «Краковець».

Нагадаємо, сьогодні, 19 лютого, після опівночі перед міжнародним пунктом пропуску «Краковець» на українсько-польському кордоні були побудовані барикади з палаючих шин, що призвело до зупинку руху як на виїзд з України, так й на в’їзд до Польщі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.