Варіанти,  19 лютого 2014

Палаюча ніч старого Львова

Євромайдан

Нічні штурми львівських євромайданівців адміністративних будівель Львова у відеофрагментах кореспондентів Варіантів.

Нічні маршрути розбурханого натовпу з 18 на 19 лютого від Львівської ОДА до Головного Управління МВСУ у Львівській області, де Рудяка облили чимось недоречним, від Рудяка до прокуратури Львівської області, де побили столітні вітражі, підпалили задокументовані справи, розливали у повітря дорогі алкогольні напої.

Від прокуратури до Галицького райвідділу міліції, де комусь зарядили сокирою у голову та вагались у розбиванні старенького телевізора. Від Мартовича до Управління СБУ у Львівській області, де підпалили декілька автомобілів та потрощили з десяток іномарок.

Від СБУ до заспокоєного Головного Управління Міністерства доходів і зборів та палаючої військової частини 4114.

Скрізь на цьому палаючому маршруті були кореспонденти Варіантів, які й зафільмували найскравіші моменти минулої ночі у серці, печінці та нирках древнього Львова.

Ось у цій підбірці 17 відео палаючих реалій нічного ЛьвоваА ось тут, більш детально, захоплення Львівської ОДАШтурм львівської міліціїЯвлення затриманого Олександра Рудяка розбурханому народовіРеволюційний карнавал з наступним роздяганням львівських міліціонерів та відпускання їх додомуА це палаюча прокуратура, алкоголь, пістолети, оргтехніка, тонни документів, вазонки, ноги на столі та інші ознаки революційного часу.

Щиро Ваші у ці революційні дні Варіанти.нет. Тільки анархо-панк. Тільки краст. Тільки хардкор.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.