Новини

Соціум

Василь Рябошапко

Василь Рябошапко

postup.brama.com

На львівській міліції треба ставити хрест, – Рябошапко

Середа, 26 лютого 2014, 13:39

Керівництво львівської міліції не справилося зі своїми завданнями, допустивши руйнування будівель на викрадення зброї. Відтак на львівській міліції можна ставити хрест.    

Таку думку сьогодні, 26 лютого, на прес-конференції висловив екс-заступник начальника ГУ МВС Львівщини з питань Євро-2012, генерал-майор Василь Рябошапко

За його словами, провина у тому, що сталося із міліцейськими будівлями у Львові, лежить на керівництві міліції.

"Вони повинні були не допустити, аби зброя перейшла в руки невідомо кого", - сказав Рябошапко.

Частково причина цього, на думку Рябошапка, полягає в тому, що львівською міліцією керували мешканці з іншої області, в цьому випадку - Полтавської.

Екс-міліціонер висловив думку, що в українську міліцію слід перетворити на поліцію, вона має підпорядковуватись місцевій владі, а також потрібно провести люстрацію.

Він додав, що за чотири дні до трагічних подій у Києві збиралась експертна рада, на якій керівництву львівської міліці пропонувалось виступити із заявою проти цих дій. Однак тоді очільники міліціонерів відмовились.

Нагадаємо, відомий львівський журналіст Микола Савельєв вважає, що Львову загрожує значне погіршення криміногенної ситуації.

Раніше, 22 лютого, начальник ГУ УМВС України у Львівській області Олександр Рудяк повідомив, що написав рапорт про звільнення.

У ніч на 19 лютого будівля ГУ УМВС України у Львівській області та низка райвідділів були захоплені активістами.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.